Õnnesärgis sündinud. Rattur jäi imekombel ellu, kui auto talle treeningul ette sõitis

Ettevõtja Rain Tulp nimetab 10. augustit enda teiseks sünnipäevaks, kuna sel päeval õnnestus arstidel ta ülirasketest vigastusest olenemata päästa.

„Mulle öeldi, et sellised vigastused lõppevad 99.9% surmaga, mind õnnestus päästa,“ kirjutas Tulp sotsiaalmeedias. Postituse kommentaaridest selgub, et õnnetus juhtus ettevõtja kodu lähistel.

Tulp kirjeldas, kuidas ta sel kolmapäeval üliraskesse õnnetusse sattus ja arstid tema elu päästsid. Õnnetus juhtus kolmapäeval, kui üks autojuht otsustas talle ette sõita. Mehe sõnul päästis kiiver tema kõige hullemats ja ta toimetati PERHi erakorralise meditsiini keskusesse.

„Õnneks lappisid haigla neurokirurgid mind kokku,“ kirjutas Tulp. Kuigi operatsioon oli haruldane, sest tavaliselt esimese kaelalüli murruga patsiente ei opereerita, siis oli tema õnnesärgis sündinud ja arstidel õnnetus ta elu päästa. Ta selgitas, et enamasti on esimese kaelalüli murruga inimeste maine teekond juba lõppenud.
„Mina ja mu pere oleme Mustamäe haigla personalile nii tänulikud, et seda ei saa sõnadega kirjeldada. Samuti Rapla kiirabile, kes professionaalselt tegutsesid,“ kirjutas Tulp.

Ettevõtja arvas, et tema kohal lendab ilmselt kaitseingel kui ta rattatrennis käib, sest vastasel juhul ta sotsiaalmeedias oma lugu jagada ei saaks. Tulp on rattasõiduga tegelenud juba 20 aastat, selgub postituse kommentaaridest.

https://www.delfi.ee/artikkel/120050852/foto-onnesargis-sundinud-rattur…