Erakorralise meditsiini osakonna ülemarst-juhatajana alustas tööd dr Natalia Jefimova

Natalia Jefimova on lõpetanud Tartu Ülikoolis erakorralise meditsiini eriala residentuuri 2015. aastal. Dr Jefimova on töötanud Regionaalhaiglas erakorralise meditsiini arstina alates 2015. aastast nii  erakorralise meditsiini osakonnas kui ka telemeditsiini üksuses.

Natalia Jefimova on ühiskondlikult väga aktiivne. Ta on olnud Eesti Nooremarstide Ühenduse juhatuse liige, Nooremarstide Ühenduse esindaja Eesti Arstide Liidu eestseisuses, Eesti Arstide Liidu eestseisuse ja volikogu liige. Hetkel on Natalja Eesti Erakorralise Meditsiini Arstide Seltsi juhatuse liige.

Anestesioloogiakliiniku juhataja dr Sergei Kagalo: “Natalia on tasakaalukas ja hea suhtleja, uuendusmeelne, aus ja abivalmis kolleeg. Töö erakorralise meditsiini valdkonnas on väga pingeline. Dr Jefimova alustab osakonna juhtajana tööd väga raskel ajal – pandeemia olukorras, mis on tõeline väljakutse kogu meditsiinile. Olukorras, kus on tööd  väga raske ette planeerida ning ootamatud välisfaktorid on igapäevased, muutub koostöö ülimalt tähtsaks.  Olen kindel, et Natalia kui tõeline meeskonnamängija saab suurepäraselt  hakkama selle tõsise väljakutsega.”

10 aastat erakorralise meditsiini osakonna ülemarst-juhataja kohustusi täitnud dr Kristiina Põld jätkab samas osakonnas erakorralise meditsiini vanemarsti ametikohal.

Erakorralise meditsiini keskuse juhataja dr Vassili Novak: “Minu piiramatud tänusõnad 10 aastat minuga koostööd teinud dr Kristiina Põllule. Mul on hea meel, et dr Põld jätkab tööd meie meeskonnas ja toetab oma oskuste ja kogemustega dr Jefimovat tema sisseelamise perioodil. Ilma dr Põlluta ei oleks ma hakkama saanud nii suure osakonna, kui seda on meie EMO, juhtimisega.”